HAKKIMIZDA


Çevre bilincinin artması ve uluslar arası yasal düzenlemeler sonucu 2008 yılından itibaren  Endüstriyel Ölçüm Ekipmanları İthalat ve Satışı konularında çalışmakta olan PENTA Şirketler Grubu mevcut yasalar ve yönetmelikler doğrultusunda periyodik ölçüm ve analizler yapmak üzere 2012 yılı içerisinde Penta Çevre Analiz Laboratuvarı’ nı kurmuştur. 


Penta Çevre Analiz Laboratuvarı, konusunda uzman çalışan, mühendis ve danışmanları ile gelişmeleri takip eden, teknoloji olanaklarını ve bilgi birikimlerini çalışmalarına entegre ederek kullanan, dinamik ve araştırmacı genç bir kuruluş olup gürültü-akustik ölçümleri, emisyon ölçümleri ve hava kalitesi ölçümlerinin yanı sıra işçi sağlığı, iş güvenliği konularında da TS EN ISO/IEC 17025 kalite yönetim sistemine göre hizmet vermektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ürettiğimiz hizmetlerde müşteri ve mevzuat şartlarına tam uygunluk ve güvenilirlik kurumsal kültürümüzün temel ilkesidir.

Hizmet Kalitesi
Hizmet kalitemizi artırıcı dünya standartlarına uygun cihaz, araç ve metotlar ile mevzuatı sürekli takip ederek, yeterli ve geçerli ölçüm sonuçlarının elde edilmesini sağlamak. Verdiğimiz hizmetleri zamanında, tarafsız, gizlilik ilkeleri doğrultusunda ve güvenilir olarak sonuçlandırmak.
            
Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimizin memnuniyeti için onların ihtiyaç ve beklentilerini belirlemek, taahhüdümüz altındaki işleri zamanında ve kusursuz olarak tamamlamak.


Eğitim ve Ekip Ruhu
Kuruluşumuzdan itibaren çalışanların gelişimini hizmet kalitemizin gelişimi olarak algılayarak çalışanlarımızın iş becerisini, verimliliğini, bilgisini ve ekip ruhuna olan inancını artırıcı eğitimleri ve sosyal faaliyetleri düzenlemek ve uygulamak.
                               
Sürekli Gelişim
ISO/IEC 17025 standardına uygun ve çalışanlarımızın katılımlarıyla kurulmuş olan kalite yönetim sistemine ve hazırlanmış olan politika ve prosedürlere uygun çalışarak, çalışmalarımızın etkinliğini sürekli iyileştirmeyi hedefleyerek hizmet vermek.